CENNIK

Obsługa Informatyczna

Obsługa informatyczna firm to usługa którą można wyliczyć pobieżnie, ponieważ każda firma ma inne rozmiary i zapotrzebowania, oraz złożoność prac które się na jej rzecz wykonuje. Jedni potrzebują tylko utrzymania stacji roboczych w nienagannej kondycji, drudzy potrzebują skomplikowanych rozwiązań, pisania dodatków do programow, automatyzacji zadań lub wyspecjalizowanych raportów ekonomicznych.

Poniżej przedstawiam Państwu przykładowe koszty usługi “Obsługa Informatyczna”.

Jeżeli twierdzisz że twoja firma potrzebuje innych rozwiązań niedostępnych w cenniku, skontaktuj się z nami. 
Współpraca z nami jest elastyczna! 

Bezpieczeństwo IT

Podstawami bezpieczeństwa komputerów firmowych jak i prywatnych są programy antywirusowe. 

W ofercie ESET znajdujemy od prostych programów antywirusowych po wyspecjalizowane kombajny zarządzania bezpieczeństwem IT w korporacjach. Jako że zajmujemy się bezpieczeństwem małych i średnich firm przedstawiamy tu ceny podstawowych produktów niezbędnych do zabezpieczenia stacji roboczych naszych klientów.

Poniżej przedstawiam Państwu przykładowe koszty programów antywirusowych:

Programy dla Firm

Prowadzisz firmę i nie wykorzystujesz programów wspierających sprzedaż? Nie dziś! Nie ten czas! Nie w XXI wieku!

Zapanowanie nad przepływem pieniędzy, zakupami od kontrahentów, sprzedażą czy księgowością jest dziś bardzo trudne bez wykorzystania programów wspierających pracę poszczególnych działów firmy. Żeby ułatwić firmom panowanie nad wszystkimi jej aspektami wspiera oprogramowanie informatyczne. Dobrze wdrożone i dobrze wykorzystywane w 100% jego możliwości jest niesamowitym narzędziem pomagającym podejmowanie decyzji.

Poniżej przedstawiam Państwu przykładowe koszty zakupu licencji na programy dla firm: